خانه / خبر موزیک / Pornhub سوابق تنها آزاد آهنگ مورد Snapchat (و آن را خیلی خوب)

Pornhub سوابق تنها آزاد آهنگ مورد Snapchat (و آن را خیلی خوب)

[ad_1]

Pornhub Records Releases a Song About Snapchat

Pornhub در حال حاضر تبدیل شدن به یک بازیکن جدی در صنعت موسیقی.  فقط این صبح Pornhub سوابق ‘آن، ضربه محکم و ناگهانی’ آهنگ اول تا کنون نوشته شده درباره Snapchat منتشر شد.  اختصاصی اخبار موسیقی دیجیتال دیگر است!

وقتی که سایت های بزرگسالان را بهتر از خدا می شود چه اتفاقی می افتد؟  اگر شما به ما گفت یک سال پیش که Pornhub در کسب و کار ثبت خواهد, ما می خنده.  در حال حاضر، سوابق Pornhub نیروی افزایش سریع با باند هوشمند و هنرمندان پریدن در هیئت مدیره است.

و بهره برداری به مخاطب از میلیون ها نفر که چسب به سایت.

معرفی شما آینده صنعت برق-نرم افزار پخش موسیقی.  امروز صبح (پنجشنبه)، سایت های بزرگسالان اعلام انتشار آخرین امضای و آهنگ آن آماده است.  F.A.M.E. را وارد کنید، حمایت حزب گروه موسیقی توسط جز LMFAO عضو Foo قرمز .  آهنگ گروه آینده ‘که، ضربه محکم و ناگهانی’ نخستین آهنگ مورد Snapchat نوشته شده.

این مسائل پر انرژی، حزب و دوستانه است.  آهنگ های قدیمی حتی یادآور برخی از LMFAO بزرگ.  نگاهی به:

تمام عیار ویدیو و آهنگ تا صبح کریسمس منتشر نمی شود.  به عبارت دیگر زمان کم مناسب در جهان به Pornhub گشت و گذار می شود.  اما نگران نباشید: ویدیو خود را است SFW، هر چند سایت اطراف آن قطعا نمی باشد.

این برنامه بازی های نامتعارف برای F.A.M.E است.  و قطعا به تایید شده توسط برچسب تاسیس، عمده.  اما hey، آن فقط آرامش عمومی در فعالیت های بازاریابی را در روز کریسمس داده می شود ممکن است کار.  “F.A.M.E است همه چیز در مورد آزادي و انجام کارهایی در راه غیر متعارف برای سیستم” عضو گروه چاد آینده توضیح داد.  “به هیچ وجه معمولی به موسیقی این روزها، ما را در انتخاب یک رویکرد اساسا متفاوت برای توزیع به چیزهای کمی و لرزش.”

“آهنگ جدید ما”ضربه محکم و ناگهانی که”است در واقع نگاه زبان وحشی و بیش از بالا راه مردم استفاده می Snapchat.”

با نگاه به آینده به 2017، هدف Pornhub به این گروه را منفجر.  و ناشر موسیقی خود را بر روی نقشه ی وجه جدی قرار داده است.   “ما هستیم…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *