خانه / خبر موزیک / Pornhub به تازگی منتشر آهنگ مورد Snapchat (در اینجا می آید طرح دعوی در دادگاه)

Pornhub به تازگی منتشر آهنگ مورد Snapchat (در اینجا می آید طرح دعوی در دادگاه)

[ad_1]

Pornhub در حال حاضر تبدیل شدن به یک بازیکن جدی در صنعت موسیقی.  فقط این صبح Pornhub سوابق ‘آن، ضربه محکم و ناگهانی’ آهنگ اول تا کنون نوشته شده درباره Snapchat منتشر شد.  اختصاصی اخبار موسیقی دیجیتال دیگر است!

وقتی که سایت های بزرگسالان را بهتر از خدا می شود چه اتفاقی می افتد؟  اگر شما به ما گفت یک سال پیش که Pornhub در کسب و کار ثبت خواهد, ما می خنده.  در حال حاضر، سوابق Pornhub نیروی افزایش سریع با باند هوشمند و هنرمندان پریدن در هیئت مدیره است.

و بهره برداری به مخاطب از میلیون ها نفر که چسب به سایت.

معرفی شما آینده صنعت برق-نرم افزار پخش موسیقی.  صبح (پنجشنبه) سایت بالغ مارس، انتشار آخرین امضای و آهنگ آن.  F.A.M.E. را وارد کنید، حمایت حزب گروه موسیقی توسط جز LMFAO عضو Foo قرمز .  این گروه می گوید مسیر آینده خود را ‘آن، ضربه محکم و ناگهانی’ آهنگ اول تا کنون در مورد Snapchat نوشته شده است.

این مسائل پر انرژی، حزب و دوستانه است.  آهنگ های قدیمی حتی یادآور برخی از LMFAO بزرگ.  نگاهی به:

این برنامه بازی های نامتعارف برای F.A.M.E است.  و قطعا به تایید شده توسط برچسب تاسیس، عمده.  اما hey، آن فقط آرامش عمومی در فعالیت های بازاریابی را در روز کریسمس داده می شود ممکن است کار.  “F.A.M.E است همه چیز در مورد آزادي و انجام کارهایی در راه غیر متعارف برای سیستم” عضو گروه چاد آینده توضیح داد.  “هیچ راه معمولی به موسیقی این روزها انتشار وجود دارد.  بنابراین ما یک رویکرد اساسا متفاوت برای توزیع به چیزهای کمی و لرزش انتخاب.”

“آهنگ جدید ما”ضربه محکم و ناگهانی که”است در واقع نگاه زبان وحشی و بیش از بالا راه مردم استفاده می Snapchat.”

با نگاه به آینده به 2017، هدف Pornhub به این گروه را منفجر.  و ناشر موسیقی خود را بر روی نقشه ی وجه جدی قرار داده است.   “ما هیجان زده به کار با F.A.M.E. و اولین موزیک ویدئو خود را برای ‘ضربه محکم و ناگهانی که”، “اعلام قيمت Corey معاون رئیس جمهور Pornhub.  “و کمک به ادامه معراج خود را نسبت به سوپر استار.”

ستاره نیز ممکن است بخشی از 2017 برنامه بازی…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *