خانه / خبر موزیک / Bandcamp با مغلوب ساختن پیشی جستن را مسلمان بان

Bandcamp با مغلوب ساختن پیشی جستن را مسلمان بان

[ad_1]

تور لغو دریافت مهاجران در فرودگاه بازداشت کنید و سردرگمی قوی در سراسر کشور مورد چه جهنم قرار است پس از دستور اجرایی رئیس جمهور تهمت ممنوع مهاجران از 7 مسلمان اکثریت ملت های مواضع عمومي را شروع بیرون می آید.

استارباکس گفته است آن 10,000 پناهندگان در 70 کشور (نه فقط امریکا – آرام شود) بیش از پنج سال آینده استخدام خواهد شد. Lyft است $1 M برای آیتالله سیستانی اهدا. Uber خاموش افزایش قیمت گذاری در نیویورک اعتراض تاکسی است که در آن به نظر می رسد مانند تلاش این شرکت برای سرمایه گذاری بر اعتراض جرقه جنبش #DeleteUber (Uber روشن است که آنها بسیار مخالف به ممنوعیت و مراحل به کمک رانندگان تحت تاثیر قرار گرفته اند. شایان ذکر است که مدیر عامل Uber تراویس Kalanick را در تهمت را مشاوران کسب و کار). اپل مدیر عامل تیم کوک و مدیر عامل شرکت فیس بوک مارک زوکربرگ همچنین با اظهارات علیه دستور اجرایی آمده اند.

و در حال حاضر، مستقیم-به-فن، پلت فرم موسیقی مدیریت هنرمند Bandcamp یک موضع گرفته است. Bandcamp بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ایتن الماس به هر کاربر Bandcamp اواخر بعد از ظهر روز سه شنبه ابراز تحقیر دستور اجرایی ارسال ایمیل.

الماس می گوید که این جمعه 100% از سهم Bandcamp را از درآمد حاصل از هر گونه خرید به طور مستقیم به آیتالله سیستانی خواهد شد.

او می نویسد:

مانند 98 درصد از شهروندان ایالات متحده (از جمله رئیس جمهور)، من نسل مهاجران–بزرگ پدربزرگ من از روسیه و لیتوانی به عنوان نوجوانان به آمریکا آمد و کار عرق تا زمانی که آنها قادر به پرداخت هزینه برای بقیه خانواده خود را بیش از. همه بیشتر شما را به صحبت می کنند در این کشور داستان مشابه بگویید چون ما هستند، در واقع ملت مهاجر اعتقاد مشترک در عدالت و برابری و آزادی به دنبال زندگی بهتر با هم محدود است. در اين هفته گذشته دستور اجرایی محرومیت از مهاجران و پناهندگان از هفت کشور خاورمیانه از ورود به ایالات متحده به سادگی غیر اخلاقی، آن را نقض بسیار روح و بنیاد است…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *