خانه / خبر موزیک / 56 سال بعد، پل مک کارتنی می خواهد پشت ترانه های بیتلز هایش…

56 سال بعد، پل مک کارتنی می خواهد پشت ترانه های بیتلز هایش…

[ad_1]

Paul McCartney v. Sony/ATV: Who Owns The Rights to The Beatles?

تصویر توسط badgreeb سوابق (CC توسط 2.0)

پل مک کارتنی طول می کشد در سونی/ای تی وی. جایزه بزرگ: حقوق به آهنگ های بیتلز.

قانون کپی رایت ایالات متحده ایالات 1976 که آهنگ های قبل از سال 1978 نویسندگان خود آمریکا حقوق انتشارات 56 سال پس از امضای اصلاح می گفت حقوق دور. همانطور که او چهارشنبه برابر سونی/ای تی وی برای آهنگ های بیتلز اصلاح طرح دعوی در دادگاه اسناد به دست آمده توسط کثیفی، پل مک کارتنی که قانون بهره گیری از است.

در طول 1980s، پل مک کارتنی معروف مایکل جکسون به موسیقی آهنگ حقوق خرید توصیه. مایکل جکسون پس از آن خریداری شده حقوق به آهنگ از جمله جود هی ، دیروز، و اجازه آن . جکسون در یک قرارداد با سونی/ای تی وی ساخته شده است. سال گذشته خواننده پاپ و مستغلات حقوق باقی مانده به ناشر موسیقی فروخته.

با این حال، چند سال بعد حق به آهنگ های محبوب گذراند، توسط جان لنون و پل مک کارتنی منقضی خواهد شد. حق به عشق من از P.S. من عشق شما، و با تشکر از شما دختر در سال 2018 و 2019 منقضی خواهد شد.

نمایشگاه نشان می دهد تمام آهنگ های نوشته شده با جان لنون و مک کارتنی به تنهایی همراه با تاریخ انقضای کپی رایت.

نمایشگاه C نشان می دهد که مک کارتنی ساخته شده درخواست های مکرر. مک کارتنی در طرح دعوی در دادگاه، با این حال، ادعا می کند که سونی/ای تی وی شکست خورده اند برای تایید که آن به انتقال این حق به هنگامی که آنها به پایان رسید به توافق برسند. سخنگوی پل مک کارتنی گفت:

“پل مک کارتنی است امروز واصل دعوی در دادگاه فدرال در نیویورک علیه سونی/ATV را تأیید مالکیت خود را در خود ایالات متحده reversionary حق، که توسط قانون کپی رایت ایالات متحده به او اعطا شده است، در آهنگ او نوشت با جان لنون و ثبت با بیتلز.”

با توجه به موسیقی کسب و کار در سراسر جهان، مک کارتنی اول برای نگهداری کپی رایت در اكتبر 2008 برای عشق من انجام واصل. آمریکا حقوق انتشار برای این آهنگ در 5 اكتبر 2018 منقضی می شود. از آن زمان، مک کارتنی ختم اضافی درخواست واصل است. یک گروه در 2010 واصل 40 آهنگ ساخته بود. شده طرح دعوی در دادگاه،

“برای سال های بعد از خدمت…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *