خانه / خبر موزیک / که سیاه قتل کداک جعلی است؟

که سیاه قتل کداک جعلی است؟

[ad_1]

Kodak Black

کداک سیاه در یک تصویر ارسال شده ساعت قبل.

سیاه کداک ديک بود خارج از باشگاه در ماهی پامپانو ساحل.  (درست مثل گفتيم) آن همه کاملا جعلی است.  اما که این بود و چرا؟

دیروز, خبر جعلی ادعا کرد که کداک سیاه به ضرب گلوله کشته شده بود.  دو بار در قفسه سینه در درایو توسط تیراندازی.  که داستان تاریخ Yamstar.com، ادعا کرد که رپ خارج از باشگاه در پومپانو بیچ، فلوریدا

گزارش شامل جزئیات چیس با سرعت بالا ماشین عکس شلیک پلیس و متخصصین اما کاملا ساخته شده بود گلوله شده بود.  حتی فیلم وضعیت اصلی پلیس ویژه.  “رپ کداک سیاه در حالی که آینده از باشگاه در ماهی پامپانو شات درست کردم،” صدای ویدئو جعلی اعلام کرد.

این ویدئو است که به ظاهر:

تنها مشکل با آن است؟   بود کاملا تقلبی .  و به طور کامل مرده که شایعه: کداک سیاه است در حال حاضر ارسال فیلم ها و تصاویر به چند حساب های رسانه های اجتماعی.  در اینجا این است که چه چیزی نوشته شده سیاه و خدمه به توییتر فقط ساعت قبل.

و در اینجا یکی دیگر از ویدیو ارسال شده به نمایش مشخصات عمومی.

وکیل کداک سیاه و سفید نیز ناودان خبر جعلی.  “این همه غلط است،” وکیل آلن Zamren یکشنبه سنتینال گفت. “این یک شایعه است. من تماس از TMZ, از همه جا اخذ شده است.”

رپ که در مسکن هکتار طلایی پیچیده در ماهی پامپانو ساحل، FL، هم برنامه ریزی دو نشان می دهد.  کسانی اتفاق می افتد ژانویه 14 و 21 در باشگاه پالس در فورت Lauderdale.

بنابراین، امن می گویند او ندارد مرده است.  و دو بار در قفسه سینه در ماهی پامپانو شات نیست.  در واقع، داستان جعلی احتمالا خواننده رپ با یک افزایش تبلیغات کمک خواهد کرد.

اما… تکواندو

اما چرا نشر داستان مزخرف کاملا ساختگی است؟  داستان ساختگی در رشته گزارش های ناسالم است که مردم جدی است.  در مورد کداک سیاه داستان برانگیخته ریز گسترده در رسانه های اجتماعی با #PrayforKodak…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *