خانه / خبر موزیک / چگونه برای اندازه گیری مقدار پخش دادن

چگونه برای اندازه گیری مقدار پخش دادن

[ad_1]

Playlist: How to Measure Its Impact?

در سن جریان, گرفتن موسیقی خود را در لیست پخش محبوب قرار داده است یکی از با ارزش ترین راه توسط هزاران streamers ها موسیقی شنیده می.  با این حال، نه همه پخش برابر خلق شده اند.

در حالی که برخی از لیست های پخش زیر را بزرگتر از دیگران, مهم است به هدف خود کمک رسانی به موسیقی خود را با شنوندگان راست – آنهایی که به احتمال زیاد برای خرید کالا و می بینید انجام شنیده است.

چگونه می دانم که پخش طرفداران وفادار را جذب کند؟ چگونه شما می توانید بهبود خود را تلاش برای گرفتن آهنگ های خود را به لیست پخش با ارزش تر است؟

بهترین راه برای بهبود آینده پخش تلاش این است که اندازه گیری تاثیر هر جایگذاری کنید. در حالی که هیچ روش قطعی برای این کار وجود دارد، شما می توانید برخی از سطح از تجزیه و تحلیل در گرایش های مختلف در فروش خود و در رسانه های اجتماعی به دنبال انجام.

در اینجا این است که چگونه به انجام این کار.

نسبت دادن رشد رسانه های اجتماعی برای قرار دادن لیست پخش

در حال حاضر هیچ راهی برای به طور مستقیم ویژگی افزایش پیروان رسانه های اجتماعی را به قرار دادن لیست پخش وجود دارد.  اگر کسی آهنگ های خود را در Spotify و یا موسیقی اپل باشد، هیچ پیوندی به اشتراک های شبکه اجتماعی وجود ندارد.  و هر گونه کالا ذکر شده احتمال ردیابی مقادیر در آدرس اینترنتی قرار می گیرد.

از آنجا که این, شما نیاز به انجام برخی از تجزیه و تحلیل اضافی.

می خواهید برای پیگیری چند بار قبل از شما قرار داده شده در لیست پخش هر آهنگ خود را به اشتراک گذاشته شده است.  سپس, که نسبت به آنچه اتفاق می افتد پس از قرار دادن لیست پخش هر.  سهام به شما ایده چقدر دوست پیروان پخش موسیقی خود را به من بدهید.

در جریان خدمات خود مورد نظر کپی آدرس آهنگ در لیست پخش شده بود.  سپس چسباندن آن را به این مبارزه اجتماعی سهم.  شما سهام آهنگ های خود را حداقل یک بار در هفته برای گرفتن ایده از آنچه خود استاندارد بارگیری تعداد باید بررسی کنید. و پس از قرار دادن لیست پخش هر تا چه انجام موسیقی خود را در لیست پخش از نظر رسانه های اجتماعی.

سهام شبکه اجتماعی در مقابل پخش پیروان

مقایسه شما افزایش سهام شبکه اجتماعی…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *