خانه / خبر موزیک / پاپ کورن محتوای زمان می افزاید: عمومی دانلود ردیاب برای اشتراک جدید (عمدتا غیر قانونی)

پاپ کورن محتوای زمان می افزاید: عمومی دانلود ردیاب برای اشتراک جدید (عمدتا غیر قانونی)

[ad_1]

Popcorn Time Adds New Public Torrent Tracker

تصویر توسط jayneandd (CC توسط 2.0)

تیم پشت چنگال محبوب ترین زمان پاپ کورن بدون رفتن. بنابراین، آنها جدید ردیاب عمومی تورنت موجود، لقب پاپ کورن ردیاب ساخته شده.

پاپ کورن time.to باقی می ماند محبوب ترین زمان پاپ کورن چنگال. دوبله “Netflix برای دزدان دریایی،” شعار این تیم، “این سرویس زمان پاپ کورن هرگز گرفته شود.” تا کنون بیانیه ای که درست باقی می ماند.

در حال حاضر, تیم جدید ردگیر بیت تورنت، پاپ کورن ردیاب سیزدهم راه اندازی شد. ایجاد این ردگیر اجازه می دهد تا زمان پاپ کورن به خدمت کردن محتوای سوال برانگیز (و غیر قانونی). این همچنین اجازه می دهد (و تیم آینده piraters) برای مبارزه با آنچه که خواستار تیم “انحصارات محتوا” یعنی نویس. این را نه تنها کاربران را قادر به دزدان دریایی و غیرقانونی فیلم اما احتمالا آلبوم موسیقی در آینده به اشتراک بگذارید.

در مصاحبه ای با TorrentFreak، پاپ کورن time.to تیم مشترک برنامه های خود برای 2017. با توجه به این تیم اجازه سریع اینترنت و رسانه های دیجیتالی برای گروه های غول پیکر از محافظت از محتوا به ناحق مالیات مصرف کنندگان. آنها توجیه و جریان تلویزیون محتوای آنلاین به اشتراک گذاری.

واضح است که به محض آن منتشر می شود یک فرد مورد علاقه تلویزیون سری فصل در حال مشاهده و یا خرید VOD داغ، بسیار مناسب و سرگرم کننده است. اما هزینه های آن. ایالات متحده $99 (متوسط) ماهانه در ایالات متحده و بیشتر در اروپا. متوسط حقوق ماهانه در کشورهای توسعه یافته بین ایالات متحده $10,000 به ایالات متحده $1، 200 است. در کشورهای جهان سوم قابل توجهی کمتر است.”

ادامه، گروه توضیح داد که در کشورهای جهان سوم اکثر مردم برای خرید محتوای دیجیتال ندارند. آنها تشبیه به خدمات خود را به قانونی تلویزیون و فیلم یا, netflix بکشد.

“مردم که در تلاش برای حمایت از خانواده های آنان، نمی توانیم پرداخت کابل و ماهواره و VOD. آنها را به اینترنت مدیریت. بنابراین netflix بکشد, درصورت امکان، P2P، پاپ کورن زمان و غیره خود را تنها راه حل برای مصرف محتوا هستند. زیرا خود را به تماشای فیلم، تلویزیون نشان می دهد است USCM نیکل از آنها را هرگز یا…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *