خانه / خبر موزیک / مغلوب ساختن پیشی جستن طرح کاهش مالی “ویرانگر” رادیو و تلویزیون عمومی…

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح کاهش مالی “ویرانگر” رادیو و تلویزیون عمومی…

[ad_1]

CPB to Trump: Yours Cuts Will Cause

تصویر توسط USAG Humpreys (CC توسط 2.0)

ما را ببینید پایان پرنده بزرگ و هیولا کوکی?

قبل از دونالد تهمت ورود به کاخ سفید، آذر خود بیان برنامه های شرکت های عمومی پخش کند.  شرکت غیر انتفاعی 445 میلیون دلار سال را دریافت می کند.  بودجه آن سپس به ایستگاه های محلی، که کمک می کند تا به حفظ زیرساخت های رسانه های عمومی آمریکا توزیع.

در رابطه با رادیو NPR ایستگاه های شبکه برای برنامه متمرکز پیوند حقوق پرداخت.  به جلو حرکت تهمت با تیم خود را طرح کند CPB، در حال حاضر، بسیاری از ایستگاه های رادیویی محلی نگران هستند.

CPB بیانیه ای در رابطه با کاهش هزینه های دولت تهمت ممکن است منتشر شد. رسانه ها اهمیت که CPB را بیانیه نوشته شده، گفت: تهمت را پیشنهاد می توانست “اثر ویرانگر”.   این بیانیه می گوید:

این تفکر و طرح مثل این است که یک گزارش در رسانه های عمومی و جاهای دیگر امروز گردش شده اطراف واشنگتن برای سال و کاملا بر اساس هر دو حزب رد شده اند.

رسانه ها اهمیت توضیح داده شده و تاریخ پخش عمومی طرح در سیاست ایالات متحده در طول چند سال گذشته.

دولت جورج دبلیو بوش سعی کردم به استفاده از قدرت خود به نوسان عمومی برنامه نویسی به سمت راست.  يعقوب کاندوليزا بوش گماشته به صندلی CPB، استفاده از بودجه فدرال به بررسی گرایش لیبرال در برنامه پی بی اس در حال حاضر، که قبلا به میزبانی بیل Moyers ادعا.  او همچنین 5 میلیون دلار به نمایش پی بی اس به میزبانی هیئت تحریریه مجله وال استریت جناح راست تولید و جمع آوری کمک.”

علاوه بر این، رسانه ها اهمیت طرح خواهان دولت اوباما برای قطع کمک های مالی توضیح داد.

“اما تحت اوباما، جمهوری خواهان کنگره برای از بین بردن برای پخش عمومی مجموع بودجه تحت فشار قرار دادند.   آنها بخش تشویق آماده از رسانه های جناح راست که غالبا در پی بی اس “لیبرال” و ان پی آر مسلمش یافت.  به طور معمول منتقدان می گویند که رسانه های عمومی باید بتواند به راحتی از دست دادن فدرال را…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *