خانه / خبر موزیک / تئو Katzman و مدیسون داگلاس Bombed عشق معامله قاچاقی انجام دادن تئاتر شب گذشته

تئو Katzman و مدیسون داگلاس Bombed عشق معامله قاچاقی انجام دادن تئاتر شب گذشته

[ad_1]

عکس توسط کارکنان معامله قاچاقی انجام دادن تئاتر

قبل از جهان جیمز تیلور و شاه کارول می دانستند، آنها فقط محلی لا انجام برای چند صد نفری در Troubadour خوردیم.

سال قبل از کتی پری بازی سوپر جام halftime نشان او فقط یک خواننده/ترانه سرا در صحنه لا بازی به مشت مردم در کافه هتل با او گیتار آکوستیک. قبل از درب آتش خود را در سراسر جهان به عنوان یک گروه محلی لا زمان آنها ویسکی برو برو بعد از خود را اخراج کردم. قبل از یک جزء اصلی در مدار عرصه اسلحه و گل سرخ شد، آنها hustling شد باشگاه نوار غروب و اتاق Kibbitz در دلی خصوصی را برای هر کس نشان داد تا بازی.

دیشب، لس آنجلس شاهد لحظه ای دیگر در تاریخ موسیقی که تئو Katzman و داگلاس مدیسون برای جمعیت فروخته شده اند از 250 یا در تئاتر معامله قاچاقی انجام دادن در جشن تئو در نسخه جدید بازدید دل شکستگی انجام شده است.

اینجاست، زمانی که شما به آن زندگی می کنند، شما را درک نمی کنند معنی دار است. که لحظه ای بودن که کتابهای تاریخی آینده ایجاد شده است مورد بحث. این لحظه شب گذشته یکی از آن بود. و من آن را به تجربه دست اول است.

مدیسون داگلاس شروع شب به تنهایی روی صحنه cappella. فورا اتاق گرفتار شده بود. فقط 19 سال سن و بدون انتشار رسمی، کنترل آواز او، قدرت و نکات دقیق وظریف فراتر از سن جوان او توسعه. حضور او که از جانبازان تور او آهنگ صداقت و ملودی از بزرگان دره لورل موسیقایی شور و وتر دهانی و تغییرات هفتاد بود روح. صفحه فیس بوک خود می گوید “مشتاق خواننده/ترانه.” من در اینجا آشکار گفت: مدیسون، مشتاق شما نیست. شما یکی است. یکی بزرگ که در آن.

عکس توسط تئو Katzman در بررسی صدا

مدیسون داگلاس ستاره است. دنیا فقط آن هنوز نمی دانند. من بسیار هیجان زده به دنبال حرفه خود را.

تئو Katzman که بسیاری از گروه های فانک نو Vulfpeck می دانند، به نمایش قدرت آهنگ های بزرگ توسط گروه هیولا بازی. نشان دادن سخت تر لرزاند…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *