خانه / خبر موزیک / بچه ها پیانو صورت اقدام قانونی پس از بازی یک طرفه در تهمت را افتتاح…

بچه ها پیانو صورت اقدام قانونی پس از بازی یک طرفه در تهمت را افتتاح…

[ad_1]

The Piano Guys Face Legal Action After Playing One Direction at Trump's Inauguration

Skillicorn ذن (CC توسط 2.0)

بچه ها پیانو نه تنها تصمیم به بازی مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح، آنها نیز برجسته آهنگ یک جهت.  حالا کسی نوشت که آهنگ انتقام قانونی vowing است.

بچه ها پیانو فقط cashed چک چربی افتتاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی.  با توجه به تخمین می زند، گروه دریافت بیش از دلار نیم میلیون برای اجرای برنامه فقط دو.

در حال حاضر، مردمان پیانو برخی از پشت آن به یک جهت پرداخت شود ممکن است.

اعضای 1D ظاهرا برای پیدا کردن بچه ها پیانو بازی آهنگ آنها ‘چه چیزی باعث می شود شما زیبا’ شوکه شدند.  و بنابراین طرفداران خود را: بلافاصله پس از مردمان پیانو آهنگ تحت پوشش، طرفدار وان دایرکشن هم زده به عمل آنلاین.  بسیاری از اشتباه گرفته بودند فکر یک جهت اجازه حمایت از تهمت (خبر اول) اعطا شده بود.

شاید که چون بچه ها پیانو ‘آنچه باعث می شود شما زیبا’ خود را بازکن مقاصدشان ساخته شده است.

‘ آنچه باعث می شود شما ‘ زیباست به راحتی یکی از بزرگترین آهنگ های یک طرفه.  این ترانه نیز جمله­ای یک طرفه است.  که بدان معنی است که بچه ها پیانو آگاهانه همراه یک جهت با یک رویداد بسیار بحث برانگیز.  و آنها آن را بدون اجازه دنبال، و یا حتی ارائه اطلاع رسانی به هر کسی در یک جهت انجام داد.  همه که به نظر می رسد نشانه بزرگی بی احترامی از مردمان پیانو گروه تلاش برای ‘درمان یک ملت، انسجام’.

مردمان پیانو: هیلاری حمله?

به طور جداگانه، همچنین گروه ‘مبارزه با آهنگ،’ نوشته شده توسط راشل Platten تحت پوشش.  این سرود مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون جرقه اعتراض بزرگ از Platten بود.  در واقع، بسیاری از طرفداران در حال حاضر این مشاهده به عنوان سیاسی حمله مستقیم بچه ها پیانو.  نوعی، در ماموریت خود را به ملت مجروح التیام مردمان پیانو برداشت بدترین آهنگ قابل تصور.

+ چرا ما موافقت کردند برای بازی در افتتاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

اضافه کردن توهین به جراحت، آن را پوشش می دهد سکه برای یک جهت و Platten (به معنای واقعی کلمه) تولید هستند.  مردمان پیانو در مقابل، در حدود صدها هزار منتشر متخصص raked…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *