خانه / خبر موزیک / بزرگترین دانلود موسیقی رایگان و سایت های دزدی چیست؟ دولت آمریکا می گوید…

بزرگترین دانلود موسیقی رایگان و سایت های دزدی چیست؟ دولت آمریکا می گوید…

[ad_1]

The Biggest Free Music Download and Piracy Sites According to The Govt.

تصویر توسط اندرو مالون (CC توسط 2.0)

دولت ایالات متحده تصادفی دزدی با ارائه لینک به سایت های دانلود و دزدی موسیقی کمک کرد؟

دولت آمریکا منتشر شد بررسی خارج از چرخه 2016 بدنام بازار. لیست منتشر شده توسط دفتر از ایالات متحده، تجارت نمایندگان (USTR)، بدنام بازارهای آنلاین برجسته. گزارش آغاز می شود،

در مقیاس تجاری جعل علامت تجاری و کپی رایت دزدی باعث زیان مالی قابل توجهی برای دارندگان حق و مشروع کسب و کار، ایالات متحده حیاتی مزیت نسبی در نوآوری و خلاقیت به ضرر کارگران آمریکا را تضعیف می کند و خطرات قابل توجهی به ایمنی و سلامت مصرف کننده مطرح می.  بدنام بازار لیست (لیست) برجسته بازار آنلاین و فیزیکی است که این گزارش شرکت در و تسهیل دزدی قابل توجهی کپی رایت و علامت تجاری جعل برجسته.

قبل از شروع سال این لیست گزارش dives به مرور سریع سایت های دزدی دریایی سال گذشته. دولت آمریکا تعطیل سایت های زیر (که برخی از به آنلاین آمد):

“کت (Kickass تورنت) است گفته می شود یکی از محبوب ترین و پر سود ترین سایت های دزدی غیر قانونی در جهان تا آن توسط ایالات متحده اقدام به اجرای قانون در همکاری با سازمان های اجرای قانون خارجی گرفته شده. اپراتور اصلی دستگیر و مجرم شناخته است.

TORRENTZ.EU خاموش کردن داوطلبانه.

“بستن قبلا ذکر شده CUEVANA. تلویزیون و همچنین خاموش قبلا نامزد Solarmovie.is و Mp3skull.com پس از دادخواهی های فدرال در ایالات متحده آمریکا.

“اوکراین بزرگترین پرونده میزبانی وب سایت سابق UA … عملیات را متوقف خواهد کرد. ”

با این حال، گزارش وقفه، به تمرکز بر روی یک مسئله رو به رشد. قلم درز جریان تهدید جریان درآمد موسیقی دیجیتال در حال رشد است.

“درآمد موسیقی دیجیتال و جریان درآمد ویژه نمایندگی سهم به طور فزاینده مهم رشد صنعت موسیقی… تبدیل جریان تهدید مستقیم این است…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *