خانه / خبر موزیک / اثر باند فلوریدا بازی افتتاح می شود; مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع پرداخت آنها هزینه

اثر باند فلوریدا بازی افتتاح می شود; مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع پرداخت آنها هزینه

[ad_1]

Florida Marching Band Lacks Funds To Play at Donald Trump Inauguration

بر خلاف DC مبتنی بر باند فلوریدا این گروه راه پیما می خواهد به بازی. پس چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمیته مراسم تحلیف پرداخت این تفکر کارگرى را رد می کند؟

چند روز پیش، من در داستان جالب لمس.  نه تنها گروه راه پیما در واشنگتن دی سی در افتتاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی موافقت کرد.  گروههای چند دلیل از جمله بودجه بندی و محدودیت های زمان داد.  اما چند باند در ایران اول و دوم inaugurations.

این بار، دلیل واقعی را به سیاست نظر می رسد.  و به مسائل بدتر، دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح کمیته نیست در هر باند بالقوه انتخاب شده اظهار نظر نمی کنم.

پس از قطعه، باند فلوریدا بر اساس راهپیمایی تماس دیجیتال اخبار موسیقی.  اثر غرور از نخل باد بزنی ریج دبیرستان، در میان دیگران به این رویداد پرداخت انتخاب شده است.  آنها تقریبا مطمئن می شود گروه تنها نمایندگی ایالتی فلوریدا. اخبار روز کام کاسوریا، داستان گزارش.

نخل باد بزنی ریج ارشد Toatley تیلور او را از دست پدر در سال 2000.  پدر او را به عنوان افسر مبارزه با مواد مخدر کار می کرد.  آسیب در سر در حالی که مذاکره معامله مواد مخدر مخفی گلوله قرار گرفت.  صحبت در مورد شانس بازی در 2017 ریاست جمهوری افتتاح رژه، او گفت،

“درگذشت بس است که من می روم به دست اول شاهد چه پدرم برای و برای دیدن همه چیز را که او برای گرفتن، پس هستم.

با این حال، گروه مدرسه فقط یک مشکل جدی چهره: کمیته مراسم تحلیف حاضر به تحمل هزینه های سفر.  مدارس باید با هزینه های بدون توجه به چه گران آمد. گروه در حال حاضر crowdfund 135.000 دلار مورد نیاز برای سفر سعی دارد.

bummer.  مدرسه کمتر از یک ماه به سازماندهی سفر برای دانش آموزان 235 است و آنها به شدت سعی در ابتدا بودجه…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *